HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  
Kürd Ulusu'nun Çıkarları; Her Türlü Parti, Kurum, Kuruluş, Örgüt ve Kişilerin Çıkarlarının Üstünde ve Ötesindedir. Her Şey Kürdistan İçin!

Share | 

Kek Nemirdani'ye

Go down 
AuthorMessage
Admin

PostSubject: Kek Nemirdani'ye   08.04.10 23:03

Kek Nemirdani Merhaba,

"Tenekecilere Dikkat!" başlıklı yazınızı çıkarmak zorunda kaldık, çünkü Serxwebun.info Yönetimi olarak bu tür tartışmalara forumda kesinlikle yer vermiyoruz, çünkü hakaret ve küfür olmadıkça hiçbir üyemizin düşüncesine -düşüncesi ne olursa olsun- sansür uygulamama kararı alınmıştır ve bu konuda "AMAÇ VE İLKELER" adlı metni yeniden gözden geçirmenizi öneririz.

Bu kararımızı anlayışla karşılayacağınızı umuyor ve objektif, "bilimsel" olan güzel yazılarınızı bekliyoruz.

Çalışmalarınızdan başarılar dilegiyle ...
Serxwebun.info - Administration
Back to top Go down
http://serxwebun.forumieren.com
Alan Lezan

PostSubject: Re: Kek Nemirdani'ye   09.04.10 6:42

Bence Kek Nemirdani arkadaşımızın uyarısını dikkate almak gerekir. Ben de kendim sonsuz düşünce özgürlüğünden yanayım ama Kürdlerin ULUSAL çıkarlarını zedeleyici düşünce ve davranışlara (kim tarafından yapılırsa yapılsın) forumda yer vermemek lazım diye düşünüyorum.

Başkada her insan kendisini istediği şekilde ifade etmeli, düşüncesini ULUSAL çıkarlarımıza zarar vermeden, zedelemeden ve hakaret ve küfüre yer vermeden dile getirebilmelidir.

Başka görüşte olmak çok doğaldır. Zaten başka görüşte olmasak tartışma da olmaz ama tartışma olacaksa eğer birbirimizi rencide ederek, aşağılayarak değil de daha çok acıklayıcı, bilgilendirici bir tarz secersek birbirimizi belki daha rahat ikna edebilir, edemezsek döğüşmenin, birbirimizi herpalamanın ve aşağılamanın da sanırım hiç bir anlamı yoktur.

Arkadaşlar verimli veya prodüktüf tartışmaların olmasına dikkat ederlerse çok güzel olur ... Lütfen forumda polemiğe ve kişiselleşen tartışmalara yer vermeyelim ...

Selam ve Saygılar
Back to top Go down
Soran

PostSubject: Kek Nemirdani'ye   09.04.10 12:48

Merhaba,

Kek Nemirdani uyarı babında bir yazı yadı ve uyarısını dikkate almak gerekiyor, çünkü sömürgeci Türk devleti'nin elinin yetişmediği Kürt İnternet site ve forumlarına Post-Modern "Kürt"lerini yerleştirmektedir, dolaysıyla bu Post-Modern "Küertçüler" Kürd u Kürdistan'i görünümlü hareket ederek bizi kuşatmaya çalışıyorlar.

Selam ve saygılar

Soran
Back to top Go down
Nemirdani

PostSubject: .....................   09.04.10 18:40

Silav
Aslinda cevap yazmayida gerek görmedim ama yorumlariyla destekleyen arkadaslarin hatirina bu kisa notu yazayim.
Bakiniz
Nasilki siz siteniz tüm kürtlerindir diyorsunuz,forum girislerindeki ana baslik vede renk ile resimlerde bu söylemlerinizi
destekliyor görünürde!bende o inancla buraya bir kac yaziyi astim.ama asil gelmek istedigim kelime:
o yazida belirtmek istedigim kisisel bir cekisme olarak deyildi! bunu ilerde sizde göreceksiniz!
gercegi yavas yavas kendini belirtmeye basladi bile:)

ama ben söyledim dikkate alirsiniz almazsiniz ! sizin sorunuz benide bu dakikaden sonrada hic enteresede etmiyor!
bir ara newroz.com u nasil islevsiz hale getirmeye cabaladilar burdaki cogu arkadas biliyordur tekrar söylemeye gerek yok.

neyse lafin kisasi:
Umarim siz hakli cikarsiniz

saygilar

Nemirdani
Back to top Go down
Alan Lezan

PostSubject: Re: Kek Nemirdani'ye   09.04.10 19:09

Kek Nemirdani Merhaba,

forumu yöneten arkadaşlar mesajını aldılar. "Umarım siz haklı çıkarsınız!" diye bir şey yok. Bazı kararları vermek hemen olmuyor. Sanırım biraz sabretmek ve bakmak lazım. Forum Yönetimi eminim gerekeni zamanında yapacaktır. Çünkü bu forumu yapanları "aptal" yerine koymakta doğru değil sanırım.

Bence sen keyfine bak ve sevmediğin tartışmak istemediğin insanlar ile tartışma, ama güzel yazılarını ve yorumlarını da eksik etme. Yok eğer bu forumda benim bazen yaptığım gibi çok hakaret ve küfür vardır ve ben de mazoşist degilim bu nedenle orada yazmak istemiyorum dersen o zaman durum değişir. Ama sen de herkes gibi elbette bildiğini yapacaksın. Ben zaten ne sana ne de başkasına akıl vermek diye bir derdim yok. Sonuçta istersen yazarsın, istersen yazmazsın diyeceğim, ama inan ki benimkisi bir istek sorunu değil, sanki kutsal bir görevdir.

Bu tür şeyler için sakın moralini bozma...

Selam ve sevgilerimle
Back to top Go down
Qubat

PostSubject: Re: Kek Nemirdani'ye   09.04.10 19:47

Arkadaşlar Merhaba,

aslında bu konuyu uzatmaya ve Forum Yönetimi'ni zor durumda bırakmaya gerek yoktur. Sn. Süleyman Hamza'nın sözü geçen kişi olduğu hakkında bilgi/belge lazım. Bu üye ilk hakaretini güneyliler şahsında bence Kürdlere yapmıştır ve dolayısıyla ilk defa uyarılmıştır. Eğer bir daha bu tür yazılar yazarsa sanırım ikinci defa uyarılmadan üyeliğine son verilecektir. Bu durum kim olursa olsun onun için geçerli olan bir şeydir. Bu nedenle bekleyip ve izlemekten yarar vardır.

Nemirdani haklı olsada Sn Süleyman Hamza burada bu isimle ilk tanınan bir katılımcıdır ve daha önceki yazılarıda bana göre gayet normal yazılmış ve yine dolayısıyla forumda üyeliğine son verilmesinin hiçbir nedeni de yoktu.

Tabii burası eğitim okulu değildir ve amaçta herhangi bir insanı değiştirmekte değildir ama yukarıda da dediğim gibi bildiğim kadarıyla hakaret ve küfür edenler ilkin uyarılır ve sonra da ikinci uyarı yapılmadan banlanır.

Eğer verdiğim bilgilerde herhangi bir yanlışlık varsa yönetim beni lütfen düzeltsin, çünkü ben tüm bunları burada hiçbir yerde okumadım ama katıldığım ingiliz forumlarında böyle olduğu için yazdım.

Hepinize iyi akşamlar dileğiyle
Back to top Go down
süleyman hamza

PostSubject: Re: Kek Nemirdani'ye   09.04.10 20:57

Qubat merhaba

Sözü geçen kişi kimdir?Benim için bilgi ve belge yazdıklarım yazılardır.Bunun site kuralarına uyup uymadığınıda site yönetimi karar verir.Kimliğimide açıklamak zorunda değilim.Açıklamamda…

Yazdığım yazıda hakaret varsa,bunun gereğinide site yönetimi yapmıştır.kendinizi site yönetimi yerine koyup üstelik birde akıl veriyorsunuz.Birde beni izleyecekmisiniz.İzlemeye devam edin.Gülünecek bir olay.

Hayret biz nelerle uğraşıyoruz. Alan lezanı sitesinden tanırım.Nemırdani ve seni tanımıyorum.Zaten sanalda nerden tanıyacaksın.Aslında bu tür kişisel kimlik araştırmasına giren kişilerle harcayacak zamanımda yok.Kime neyi ispatlamak zorundayım.
Back to top Go down
Admin

PostSubject: Re: Kek Nemirdani'ye   10.04.10 2:03

Maalesef “Süleyman Hamza” isimli üyemiz “Amaç ve İlkelerimiz”e aykırı hareket ederek Güney Kürdistan Yönetimi sahsında Kürdlere hakaret etmiş ve dolayısıyla tarafımızca uyarılmasına rağman bir sonraki yazısında önceki çoğu yazılarında olduğu gibi Kürd Sitelerini hedefe oturtarak, desinformatif yanlış bilgiler yaymaya çalışmıştır.

Serxwebun.İnfo; Kürdistan’ın bağımsızlığnı isteyen her Kürd, Kurum, Kuruluş, Parti ve Örgütleri desteklediğinden kendi forumunda tüm bu oluşumların karalanmasına asla müsaade etmediğinden Sn. Süleyman Hamza’nın üyeliğine son verildiğini tüm üye ve okuyucularına duyurur.

Sn Hamza’nın foruma asılı yazılarının zincirin de diğer üyelerimizin yazıları ve emeği olduğundan sözkonusu yazıların kalmasına karar vermiştir ve bu yazılar da bu zincir ile birlikte kilitlenmiş olacağından bu konuda burada kapanmıştır.

Arkadaşlardan rıcamız bu konuyla ilgili artık başlık atmamaları ve tartışmayı burada sona erdrmeleridir.

Serxwebun.İnfo - Administration
Back to top Go down
http://serxwebun.forumieren.com

Kek Nemirdani'ye
Back to top 
Page 1 of 1