HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  
Kürd Ulusu'nun Çıkarları; Her Türlü Parti, Kurum, Kuruluş, Örgüt ve Kişilerin Çıkarlarının Üstünde ve Ötesindedir. Her Şey Kürdistan İçin!

Share | 

BAYKAL'I PROTESTO ETMEK!

Go down 
AuthorMessage
A.HAYDAR KARA

PostSubject: BAYKAL'I PROTESTO ETMEK!   10.04.10 21:55

Namerdanin bahsi gecen yazisinida okudum, Burda BDP nin suc gibi gosteren arkadaslarada katilmadigimi belirmeliyim. Star tv de ugur Dundar israrla aldigimiz guyumlara gore Baykali protesto eden PKK taraftarlarmis. halbuki ayni haberde vanda haberi veren aldigimiz duyumlara gore olayi yapanlar AKP li demekteydi. Simdi elimizi vicdanimiza koyalim Birileri polisin gozu onunde Baykali ( dogru veye yanlis) protesto ediyor. Ama bazi turk irkcilari olayi PKK ve Bdp ye mal etmeye calisiyor! BDP de yapmadigi bir sey icin aciklama yapiyor ve bazi insanlar bunu AKP yi ihbar olarak goruyor. Iste AKP yi savunma bu noktada basliyor. sanki tek kurtulus yolumuz akp mis gibi. yada bilincli olarak olay saptiriliyor. Eger baykala yumurta atilacaksa btp nin bunu baskasinin sirtindan yapmaz...
Back to top Go down
Nemirdani

PostSubject: Aha $u yazi ANF ye ait!! vede karari sen ver !!   10.04.10 22:52

ANF13:05 / 03 Nisan 2010

ANKARA - CHP lideri Deniz Baykal, Van’da yumurtalı-taşlı protesto yapanların “bağlantıları iktidara uzanan bir çete” olduğunu söyleyerek, ‘’Bize saldıranlar arasında Hüseyin Çelik’in akrabaları da vardı’’ dedi.

Partisinin Bartın İl Kongresi’ne hareketinden önce gazetecilerin sorularını yanıtlayan Baykal, kendilerine yumurta ve taş atanların BDP’li olmadığını, BDP’li Belediye Başkanı ve İl Başkanı’nın da kendisini arayarak konuya ilişkin bilgi verdiğini belirtti.
Kendilerini protesto edenlerin arasında AKP Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik’in akrabalarının da bulunduğunu söyleyen Baykal, saldıranların “bağlantıları iktidara uzanan bir çete” olduğunu dile getirdi.

“Çok açık bir AKP oyunudur, CHP’ye ve Genel Başkanı’na karşı bir sokak saldırısı düzenlenmiştir” diyen Baykal şöyle dedi: “Başbakan bunu bir tespit olarak yaptı diye düşünüyorduk. Şimdi gördük ki muhalefetin Sivas’ın doğusuna geçmemesi için elinden geleni yapıyor. Bunun için bu olayların arkasında olduğunu düşünüyoruz.”

ANF NEWS AGENCY
Back to top Go down
A.HAYDAR KARA

PostSubject: Re: BAYKAL'I PROTESTO ETMEK!   11.04.10 12:59

Baykalin Aciklamasi olayin oldugu ikinci gundu...
Ben olayi canli veren Ugur Dundar'dan bahs ediyorum... Star Ana haberden bahs ediyorum...
Baykal'in aciklamasi BDP nin aciklamasindan sonra oldu ...
Back to top Go down
Nemirdani

PostSubject: Re: BAYKAL'I PROTESTO ETMEK!   11.04.10 14:13

anlasilan sende ne dedigini bilmiyorsun!
Ne stari ne canli uguru?

Birde bu Namerdan diye yazmissin! bunu hatayla yazdigini sanmiyorum!
anlasilan sen d.vatandassin!!
yani namert mi demek istiyorsun?

Simdi gelelim habere:
haberi sizin siteniz verdi mi?
verdi
haberinizde acikca chp ye ihbarlik ettiginiz yazilmiyor mu?
yaziliyor,hata il baskani vede askeri törenlerde ismini bile telefuz
etmeye tenezül edilmiyen !buna ragmen chp ye ihbarcilik etmekten geri kalmiyanvan belediye baskani deniz baykali aramamis mi?
aramis..
deniz baykal bunlar bizi konuyla ilgili bilgilendirdi demedi mi?
bak yaziniz yukarda asili!!
o halde ne diye bazi cevreler bilincli bir sekilde dtp yi kötülüyor veya
akp yi destekliyor diyorsun?

DTP organize edemez bu eylemleri biliyoruz!
dtp 17 ooo faili mechüller icin sokagada cikartmaz kitlesini !bunuda biliyoruz.
dtp nin varsa yoksa aponun rahatidir!kürdlük kürdistan onlar icin bahane ve ayni zamanda kitleyi kulanmak icin bu iki kelimede isin süsüdür bunuda biliyoruz.

senden ricamda !!
bendende uzak dur!!
Back to top Go down
A.HAYDAR KARA

PostSubject: Re: BAYKAL'I PROTESTO ETMEK!   11.04.10 20:25

Benim kim oldugumla niye ilgileniyorsunki?

Anlasilan yaziyi okumadan, dosemissin yine.

Haberin referansi kim? Turkiye Turklerindir basinin!

oyle yazmis boyle yazmis. Ben sana Starin haber verme biciminden bahs ediyorum sen bana Turk basinin soylediklerinden bahs ediyorsun. suda bir gercek Eger baykala yumurta atanlar BDP liler olsaydi sen o zamanda niye baykala yumurta attilar diyecektin. yazdiklarimi anlama yerine kim oldugumu arastirma pesine dusmussun...
Allah seni islah etsin!!!
Back to top Go down
Nemirdani

PostSubject: Newroz.comda ki videoyu izle!   11.04.10 21:33

Senin kisiligin su sekilde beni ilgilendirdi!
hakaret seklin!( Namerdin) kimin namerd kimin mert oldugu okuyucular karar versin.

sen Newroz.comdaki deniz baykalin videosunu seyret
bak bakalim seninkiler nasil kürd düsmanina muhbirlik yapmislar!
hemde tescilli deniz baykal söyliyor!

Neyse sizinle tartismak bile abes!
sizin yolunuz belli
kemalistlere muhbirlik yapmak
ki o kemalistlerin ellerinden kürd kani damliyor!!
o muhbirlik yaptiginiz zatta kürd kelimesinden alerjisi var!
de hayde sanada kolay gelsin (Dö.vatandas)
Back to top Go down
Alan Lezan

PostSubject: Re: BAYKAL'I PROTESTO ETMEK!   11.04.10 23:28

Ben şahsen sömürgecilere ve partilerine ve her şeyine kim bir taş atarsa sevinirim ama BDP'nin kalkıp Baykal gibi bir faşisti aklaması BDP'nin ne derece düştüğünü aslında gösteriyor ama ne olursa o zavallı halkımıza oluyor.

suda bir gercek Eger baykala yumurta atanlar BDP liler olsaydi sen o zamanda niye baykala yumurta attilar diyecektin.

Bunun böyle olmadığını da bu adamalar sanki bilmiyorlar mı? Ya birde burada kalkıp BDP Baykal gibi bir faşisti savundu diye BDP'yi kınayacaklarına onu savunmuyorlar mı? Hem de bağımsızlık uğruna yola koyulmuş bir site de! Ya buna ne diyeceğiz?
Back to top Go down
Dersim Kalan

PostSubject: Re: BAYKAL'I PROTESTO ETMEK!   11.04.10 23:39

Baykal,yillardir nasil bir kisilige sahip oldugunu her Yurtsever ,demokrat insanlar bilir.
Bu bakimdan onun bugun fasist milliyetci yuzunu gosterdigini bilmeliyiz,yillardir kurd halkina karsi dusmanligini untmamak gerekir,Kurt halkina daima soz ve konusmalarinda acikca
soyledigi gibi,Kurdlerin halen bir hak ve hukuklarin olmadigini belirten milliyetci ve irkci fasist Baykalin Kurdlerle olan dusmanligini her yurtsever bilmesi gerekir.
Baykal haliyle KURD partilerinide sevmiyecektrir,haliyle onu daima fasist miliyetci,irkci ve sovenistciligini kiniyoruz ve kiniyacagiz.
Back to top Go down

BAYKAL'I PROTESTO ETMEK!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Kullanıcı Aktif Etmek
» Reklamları yok etmek!
» Flood sistemini aktiv etmek
» PS: Resminizi Karikatürize Etmek (Resimli Anlatım)
» Kayıt Aktivasyonunu Deaktive Etme