Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  
Kürd Ulusu'nun Çıkarları; Her Türlü Parti, Kurum, Kuruluş, Örgüt ve Kişilerin Çıkarlarının Üstünde ve Ötesindedir. Her Şey Kürdistan İçin!

Balikci yalanina inanmak!

Go down 
AuthorMessage
Nemirdani

Nemirdani

Balikci yalanina inanmak! Empty
PostSubject: Balikci yalanina inanmak!   Balikci yalanina inanmak! Empty10.11.10 19:24

bilindigi gibi son gü´nlerde Balikci adinda bir arabulucu-ilerigörücü birini basin yoluyla karsimiza cikardilar!
Benim kizdigim kürt tarafinin hemen baliklama bu gibi kandirma hedef sasirtma haberlerin üstüne baliklama
atlamalari!!

Bir kere Yalcin kücük, mahir kaynak v.b leri varken Kürd bir balikciya bu isi verirler mi?
yada devletin Apoyla görüsmesi icin bir balikciya gerek var mi?
yani :
Bir düsünün sanki aponun bu kararlari bu sahis ona öneriyormus gibi bir izlenim yaratrmak istiyorlar!
apo nun hic bir seyden haberi yok günahsiz vede süt misali pak ü temiz cikratmak istiyorlar!?

Bilindigi gibi devlet apoya istedikleri stratejiyi uygulamakta hic zorluk cekmedikleri gibi istedikleri zamanda
onunla sorunsuz görüstüler!!

Askeri kampta yalcin kücük ona (Apo) tiyatroda rolo aldirtip oynatacak kadar onun elindeydi!!
Bilindigi gibi Aponun ucakta gözünü acip onlara söyledigi ilk söyzleri söyle deyilmiydi?

BANA FIRSAT VERIN SIZE HIZMET ETMEYE HAZIRIM.

E simdi böyle tesllim bayragini cekip daha sonra Gerilayi türklerin isgal altindaki sinirin gerisine cektirip!
Tavsan kav tazi tut misali 800 e yakin gerilanin yasamina mal olmadi mi?
daha sonra istendiginde daha dogrusu türklerin güney kürdistana yüklenmesi icin her istenildiginde PKK nin
canla basla calistirilmadi mi?
Daha sonrada ben zehirleniyorum , hava alamiyorum.yerim güzel deyil,saclarim kesildi deyip
kürd cocuk kadin,yasli,gencleri panzerlerin önüne atilmadi mi?
o zaman o balikci nerdeydi? ne yapiyordu?

Mesele neydi biliyormusunuz?
bütün bunlar devlet eliyle adim adim örgütün apo elinde tutmasiydi..
yani bu devletin siyasetiydi :
ilk kitleye sayin ocalani her yerde söyletip hata bazi il vede ilce örgütler sayin dilekceleri vermeye basladi.
daha sonra irademiz öcalandir adimlara öne sürüldü vede suan tek irade odor ddeyil mi?

anlayacaginiz devletin varmak istedigi noktaya gelindi!
Bu balikci hikayeside isin rütüsleridir!
kisaca bir soru sorayim!!
Siz birisine istediginiz anda ulasip istediginiz karari ona aldirtacak gücteiseniz!!
Bir arabulucuya gereksinim duyarmisiniz?
eyer duyarim diyorsaniz o zaman balikci numarasinada inanir vede güvenirsiniz!

Bir seye inanmadan önce mutlaka o seyi bir kac boyuttan bakmanizi tavsiye ederim!!

o yüzden balik bastan kokar diyorum vede balikciyada iyi yüzmeler diliyorum!!

Nemirdani
Back to top Go down

Balikci yalanina inanmak!
Back to top 
Page 1 of 1