HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  
Kürd Ulusu'nun Çıkarları; Her Türlü Parti, Kurum, Kuruluş, Örgüt ve Kişilerin Çıkarlarının Üstünde ve Ötesindedir. Her Şey Kürdistan İçin!

Share | 
 

 ÜYE ve OKUYUCULARIMIZA!

Go down 
AuthorMessage
Admin

avatar

Mesaj Sayısı : 129
Kayıt tarihi : 2010-01-12

PostSubject: ÜYE ve OKUYUCULARIMIZA!   06.03.11 16:45

Değerli Arkadaşlar Merhaba,

Newroz 2011’de Serxwebun.İnfo yayına başlıyalı bir yıl olacak. Bu bir yıl içerisinde Serxwebun.İnfo’ya asılan Mesaj Başlık Sayısı 186, Mesaj Sayısı ise 259’a ulaştı ve forumun toplam 41 üyesi bulunmaktadır.

Üyelerimizin 23‘ü sadece kaydolmuş ama tamamen maalesef pasif kalmış ve ne bir mesaj yazmış, ne de bir yazı aktarmıştır.

Bu bir sene içerisinde toplam 8.200 kişi siteyi ziyaret etmiş ve 25 bini aşkın sayfayı tıklamış. Forumu ziyaret edenlerin %77’si Arama Motorları üzeri forumu ziyaret etmişler.

Arkadaşlardan ricamız; Foruma asılan yazıları gözden geçirmeleri ve eksik veya asılması gereken yani forumda olması gereken yazıları tamamlamalarıdır. Tabii herhangi bir yazı değilde, Forumun formatına uygun Kürtler için önemi büyük olan yazılar olmasını arzu ediyoruz.

Biz Yönetim olarak elbette tartışmaların olmasını, pasif üyelerimizin aktifleşmesini önemsiyoruz ama kimseyi tartışmaya zaten zorlayamayız. Serxwebun.İnfo daha çok bir Arşiv rolünü gördüğünden günübirlik tartışmaların olup olmamasının fazla önemi de kalmıyor.

Ayrıca Serxwebun.İnfo’nun yayın dilini tümüyle Kürtçe yapmayı düşünüyorduk –ki teknik olarak hiçbir sorun yok ama asılan yazıların büyük kısmının Türkçe olması ve forumun şu an ağırlıklı olarak Kuzey Kürtlerine yönelik yapılmasından dolayı artık gelecek seneye erteledik.

Kürtçesi ve İngilizcesi iyi olan üyelerimizden rıcamız, forumu iyi ve düzgün yazılmış sözkonusu dillerde tarihi yazılar aktarmalarıdır. Lütfen aktardığınız her yazının altına muhakkak kaynağını vermenizi önemle rıca ediyoruz.

Foruma emeği geçen tüm arkadaşara teşekkürlerimizi iletir, çalışmalarından başarılar diler … Newroz 2011 bayramımızın bütün Kürtlere en içten duygularımızla kutlar, her Kürt’e nice Newrozlar dileriz …

Serxwebun.İnfo
Admin
Back to top Go down
http://serxwebun.forumieren.com
 
ÜYE ve OKUYUCULARIMIZA!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Bixêr û bi Ehla! * Welcome! * Hos Geldiniz! :: Kursîya Serbesti | Serbest Kürsü-
Jump to: