Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  
Kürd Ulusu'nun Çıkarları; Her Türlü Parti, Kurum, Kuruluş, Örgüt ve Kişilerin Çıkarlarının Üstünde ve Ötesindedir. Her Şey Kürdistan İçin!

Ahmet Turk'e saldiri

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Sores

Sores

Ahmet Turk'e saldiri Empty
PostSubject: Ahmet Turk'e saldiri   Ahmet Turk'e saldiri Empty12.04.10 20:04

Samsunda Ahmet Turk'e yapilan saldiriyi kiniyorum. Bizler cok iyi biliyoruz ki bu saldiri Ahmet Turk sahsinda Kurd'e yapilmistir. Bu zavalli cevrelerin en iyi becerdikleri korumasiz insanlara saldirmak oldugu binlerce faili belli cinayetlerinden zaten biliniyor. Ancak onlarin bu tutumu o alcakca saldirilari Kurd'u korkutamaz ve davasindan asla geri adim attiramaz. Birgun elbet butun alcakliklarin hesabi sorulacaktir.
Back to top Go down
Alan Lezan

Alan Lezan

PostSubject: Re: Ahmet Turk'e saldiri   Ahmet Turk'e saldiri Empty13.04.10 2:19

İşte Kürdler Türkleri iyi tanımalıdırlar. Bu halkla kardeş mardeş olunmaz. Sayın Ahmet Türke yapılan saldırı Kürdlere yapılmış bir saldırıdır. Şiddetle kınıyorum ve Sayın Ahmet Türk'e geçmiş olsun diliyorum.
Back to top Go down
Soran

Soran

PostSubject: Re: Ahmet Turk'e saldiri   Ahmet Turk'e saldiri Empty13.04.10 9:54

Bu tür saldırılar yeni bir olay değildir, bu tür saldırılar yüz yıldır yaşanıyor. Toplu katliamlardan bireysel saldırılara kadar olan bu vahşeti Kürt halkı her gün yaşıyor. Ege bölgesine giden mevsimlik Kürt işçileri, batıya göç ettirilen Kürt aileleri sürekli bu tür saldırılar yaşıyor. Onun için duygusal davranmaya gerek yok.. Sömürge bir toplumun bireyleri olarak sömürgeci devletin düzenlediği bu organize olaylar karşısında örgütlü olmak gerekiyor.

Dikkatimi çeken bir şey, Abdülah Öcalan'ın yattığı yer on yedi santim küçüktür diye yer yerinden oynadı ve bir yığın insan tutuklandı, bir çok insan yaralandı ve ölenler oldu yapılan gösterilerde.. Fakat Ahmet Türk'e yapılan saldırı karşısında sadece yazılı olarak kınamakla yetinildi.. Kimse sokağa çıkmadı.. en ufak bir kıpırdanma yaşanmadı.. Bu durum biraz düşündürmeli bizi..

Sayın Ahmet Türk'e yapılan saldırıyı kınıyor, kendisine acil şifalar dilerim.

Soran
Back to top Go down

Ahmet Turk'e saldiri
Back to top 
Page 1 of 1